Na cestách s Kellysom

…za poznaním a pre radosť z pohybu

Na začiatku

Volám sa Kellys a som svetlošedej farby. Moja majiteľka si ma na vlastných kolesách priviezla domov z jedného obchodu v Rusovciach logobikemania, v ktorom predávajú aj bicykle. Bol sychravý marcový deň v roku 2006. Odvtedy som jej veľmi častým spoločníkom. Spolu sme už toho zažili veľa. Najprv sme chodili len na dunajskú hrádzu, no postupne sme naše cesty predlžovali a smerovali aj ďalej.  Tento blog  sa rozhodla moja majiteľka  venovať  našej  spoločnej záľube. Na dôvažok  by som chcel  ešte povedať, že nie som prvým bicyklom mojej pani. Predo mnou už mala dvoch dvojkolesových tátošov, jeden bol krásnej červenej farby, ktorý si hlúpo nechala odcudziť človekom, ktorému roky dôverovala a nasledovnú modrú Demu posunula ďalej sestre.

Ako som už spomenul, nemáme za sebou žiadne náročné túry, bicyklujeme sa hlavne v našom meste po oboch stranách dunajskej hrádze, aj keď po tej bratislavskej je to menej často než po petržalskej. No máme už aj niekoľko spoločných výletov za hranice nielen mesta, ale aj našej krajiny. Na týchto stránkach si môžete prečítať, kde všade sme spolu boli.

Možno naše  cyklotúry inšpirujú aj ďalších záujemcov o cyklistiku a prípadne  sa nájdu aj takí, čo sa k nám budú chcieť  pridať. Na nových kamarátov sa obaja vopred tešíme.

18. apríla 2009 - Posted by | O mne | ,

4 komentáre »

 1. Danielo, doufám, že ty jsi slušný cyklista, ne jako ti, o kterých jsem psala na svém blogu. 😉
  Já vím, že jsi, protože máš ráda přírodu a jsi ohleduplná, to je poznat z tvých článků. 🙂

  Komentár od Hanka | 20. júla 2012

 2. Ja nie som iba slušný cyklista, ja som slušný človek 🙂

  Komentár od Daniela | 21. júla 2012

 3. K jednomu Kelišovi, jsem chodívala na blog, než ho blogování omrzelo. Na chvilinku jsem si myslela, jestli nejezdíte na kole spolu, protože on taky jezdil, ale uvědomila jsem si, že on je z Čech a tak by to bylo víc než komplikované. 😀
  Tvůj Keliš je prima vybavený, má košík na případné nákupy, nebo batůžek a má přední brašničku a jestli se nepletu, viděla jsem ho už i s brašnami po stranách. 😉

  Komentár od Jarka | 18. júla 2013

 4. Ku Kelišovi som aj ja chodievala a škoda je, že ten svoj blog zmazal. Momentálne nosím na bicykli už len tie postranné tašky, pretože košíček bol iba na začiatku, keď som tie brašny ešte nemala. Chodím taká nabalená, ako keby som išla minimálne na týždeň 🙂 Ale keď si tam nabalím pitie, fotoaparát a ešte zopár drobností, tašky vyzerajú, že sú úplne plné. Tento komentár som našla až teraz, prepáč Jarka, že som skôr neodpovedala.

  Komentár od Daniela | 21. júla 2013


Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s