Na cestách s Kellysom

…za poznaním a pre radosť z pohybu

Nuž, musím priznať, že môj Kellys sa túto sezónu veľa nenarobil

Už jej začiatok (sezóny) bol zlý. Neskorý a nešťastný. A to musím spomenúť tiež to, že už aj predošlú sezónu som skončila dosť skoro. Presne 19. októbra. Skoro celých šesť mesiacov čakal Kellys na to, kedy s ním konečne znovu vyjdem z brány nášho domu. No tá prvá, nie veľmi dlhá prvá prechádzka do prírody na bicykli neskončila šťastne. Tí, ktorí tento blog sledujú už vedia, že som pri návrate domov asi kilometer od domu spadla. Odniesli to fungl nové dlhé cyklonohavice, ktoré mi na kolene zostali po páde ako rešeto 😦 Ale nielen nohavice si to odniesli. Aj noha, hlavne pravé koleno. No k lekárovi som išla až po niekoľkých dňoch, keď mi modrina, ktorá by sa v tomto prípade mala presnejšie nazvať čiernina, zliezla až k členku a noha mi od kolena až k prstom poriadne opuchla. Slabé vonkajšie krvácanie kolena som videla aj sama,  to vnútorné zistil až röntgen. Bolesti v pravom kolene mám dodnes.

Hneď na druhý deň po páde som dostala virózu, ktorá sa ma držala celý mesiac. Čiže ďalší dôvod, aby som na bicykel tak skoro nesadla.

Potom, keď som už bola konečne zdravá (teda až na to boľavé koleno), mohla som začať s bicyklovaním. Lenže… Môj bicykel, ktorý mi v minulosti nespočetnekrát spadol, pretože jeho váhu, zaťaženú všetkým možným, čo som schopná nosiť v cyklotaškách na zadnom kolese, nedokázala udržať noha, ktorú som si dala namontovať po jeho kúpe. Vlastne táto už bola druhá, pretože tá prvá bola od toľkých pádov už totálne zdeformovaná. Pri pádoch bicykla  mi raz odpadol zvonček, inokedy sa odlomilo svetlo, potom zase niečo iné. Až sa môj bicykel dostal do stavu, že na ňom nebolo pomaly nič funkčné. Bolo nutné dať ho do opravy. Keďže som vedela, že to lacný špás nebude, dosť dlho som otáľala, ale nakoniec mi nič iné neostávalo.

Hoci som už začiatkom septembra mala bicykel v poriadku, veľa som toho do konca sezóny už nenajazdila. Aby som teda toľko nepísala, tak tu je aspoň pár fotografií z môjho posledného bicyklovania. Z toho, čo vidíte na fotkách je jasné, že sú tomu už skoro tri týždne. Ak sa budem niekedy v zime veľmi nudiť, možno sa ešte k niektorým mojim cyklovychádzkam vrátim.

DSCN9766

DSCN9775

DSCN9802

DSCN9835

DSCN9851

DSCN9904

DSCN9906

DSCN9919

DSCN9924

DSCN0009

DSCN9988

DSCN0139

DSCN0168

DSCN0179

27. novembra 2015 - Posted by | Moje cyklovýlety | , ,

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s