Na cestách s Kellysom

…za poznaním a pre radosť z pohybu

Posledný tohoročný príspevok

Ten, kto bloguje na WordPresse, vie o tom, že na konci každého roka dostávame krátky prehľad o uplynulom roku. Ako som už písala minule, môj Kellys sa v tomto roku veľa nenamakal, teda nebolo ani veľmi o čom písať. Z môjho sumára od WordPressu som naskenovala iba toto vtipné zhrnutie:

Záznam na celú obrazovku 30. 12. 2015 105106

Je zaujímavé, že v ňom je uvedený príspevok ešte z leta 2013. Predpokladám, že sa k tomuto príspevku dostali tí, ktorých nejaké bicyklovanie vôbec nezaujímalo. Čo si o tom myslíte vy? Čo kto asi hľadá pod slovným spojením “dámska jazda”? Vaše odpovede ma potešia.

Pre tých, ktorí anglicky nevedia, dovolím si text preložiť (za pomoci translatora).

Vlak metra v New York City má kapacitu 1200 ľudí. Tento blog bol v roku 2015 videný asi 7700 krátAk by sa mali odviezť vlakom NYC metra návštevníci tohto blogu, zaplnili by tento vlak na šesť jázd.

Tento rok bolo nahraných na blogu 252 obrázkov, ktoré zaberajú celkom 56 MB. To je asi 5 fotografií za týždeň.

Najrušnejší deň v roku bol 8. august, kedy bol blog prezretý 340 krát. Najpopulárnejší príspevok toho dňa bol ten, ktorý nesie názov Dámska jazda. Či to tak naozaj bolo, už nezistím, pretože denné prehľady vidím iba za posledný mesiac. Ale august ako celý mesiac bol aj najviac navštevovaným obdobím tohto blogu.

Moje ročné štatistiky hovoria to, že v tomto roku prišlo na blog o niečo viac návštevníkov ako rok predtým, hoci som za tento rok zverejnila (vrátane tohto) len 17 príspevkov, čo je oproti dvadsiatim siedmim z roku 2014 o desať menej.

Štatistika jednotlivých príspevkov je k tejto chvíli takáto:

štatistika príspevkov

A čo vy? Ktorý príspevok môjho blogu máte najradšej? Je vôbec taký?

Na záver tohto článku a zároveň záverom roka by som vám chcela poďakovať za vaše návštevy a do toho ďalšieho roku zaželať všetkým cyklistom (aj necyklistom) hlavne veľa zdravia. Potom už len veľa, veľa bez nehody najazdených kilometrov!

30. decembra 2015 - Posted by | O mne | ,

4 komentáre »

 1. Danielo, życzę szczęśliwego Nowego Roku !!

  Komentár od Ela | 31. decembra 2015

 2. Ela, ďakujem veľmi pekne. Aj ja prajem tebe šťastný nový rok!

  Komentár od Daniela | 2. januára 2016

 3. Dobrý den Danielo, přeji hodně štěstí a zdraví v roce 2016! Už jsem na Tvých blozích dlouho nebyl a tak jsem trochu tápal (zmizela jsi z FB?) Já jsem to nakonec trochu rozjel na blogu iDnes, jednak že je tam živo a aby se tam nepsalo jen o politice. Zdraví Ota

  Komentár od Ota | 10. januára 2016

 4. Ahoj Ota! Potešilo ma, že si zablúdil na moje blogy po tak dlhom čase. Ďakujem za návštevu aj za komentár. Pýtaš sa na fb. Ja to tam raz za čas čistím a ľudí, ktorí sa mi dlhší čas neozývajú, dávam z priateľov preč. Veď to nemá zmysel, aby som tam takých držala. Takže ty si bol tiež medzi tými, ktorých som pri niektorej polročnej previerke dala von 😦 Nebolo to nič osobné, prepáč. O tom, že si na blogu iDnes viem, bola som sa ti tam pozrieť, ale registrovať sa mi tam nechce, aby som ti mohla napísať nejaký komentár. Aj na tvojom starom blogspote som dávno nebola, teraz som si tam klikla a posledný článok som čítala o Otakarovi Brouskovi. Ten posledný som čítala až teraz. Ako to teda dopadlo? Spávaš pod mostom, či stále doma? 😛
  Prajem ti v novom roku veľa šťastia, zdravia a hlavne veľa zaujímavých blogerských tém. S tým komentovaním je to asi všade podobné. Ale ak by ti tam mal chodiť niekto len z povinnosti a hlavne preto, aby si mu na oplátku išiel okomentovať aj ty, tak to radšej žiadne komentáre…..

  Komentár od Daniela | 10. januára 2016


Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s