Na cestách s Kellysom

…za poznaním a pre radosť z pohybu

Hlásim sa

len tak, aby ste vedeli, že žijem 🙂 Ani sa veľmi nemusím preklikávať mojim denníkom na sports-trackeri, aby som vedela (viem to aj bez neho), že ani túto sezónu veľa nebicyklujem 😦 Od cesty po Záhorí som nabicyklovala iba 60 km! Motala som sa len tu v okolí. O jednej z tých troch ciest som tu písala.

Minulý týždeň som sa vybrala prvý raz k Čunovským jazerám, ale cestou som to vzdala a zaparkovala som len na bližšom Malom Zemníku, čo je neveľká vodná plocha odstaveného ramena Dunaja. Hoci som z domu vyšla už niečo po desiatej hodine, horúčava bola taká, že sa mi chvíľami zatmievalo pred očami a strácala som rovnováhu. Už dávno mi tak blbo od tepla nebolo.

Na jazerách som chcela fotiť flóru. Jedným z dôvodov, prečo som sa tam rozhodla nakoniec neísť, bolo aj to, že som veľmi rýchlo zistila, že som z domu odišla bez dioptrických okuliarov. Bez nich som pri fotení úplne stratená. Na veľké počudovanie, keď som doma stiahla fotky do počítača, ani som z nich až tak veľa vyhadzovať nemusela.

Vlastne oba posledné dva ciele môjho bicyklovania boli na Malom Zemníku. Kto toto dunajské rameno nepozná, tu je zopár fotografií.

 

 

Fotka Fotka

Ako som už písala, horúčava bola taká, že aj cyklisti sa vyzliekali a ja som si vyberala také chodníčky, kde som bola v tieni stromov.

Fotka Fotka

Fotka Fotka

Ešte chcem zverejniť novinku pre bratislavských cyklistov. Takých, ktorí by radi chodili bicyklovať do Devína a popri rieke Morave ďalej, ale majú strach z cesty na Devín, ako napríklad aj ja. Od tejto soboty môžu počas víkendov do Devína použiť autobus MHD číslo 29.

Fotka Fotka

 

27. júna 2016 - Posted by | Moje cyklovýlety | ,

Jeden komentár »

  1. Jeden clanok a hned dva tipy, super. A nabuduce mozno vyjdu aj tie Cunovske jazera, drzim palce.

    Komentár od milano.pk | 27. júna 2016


Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: